od   zł   do   zł    szukaj

Producenci

Kupując u Nas,
kupujesz w sklepie!
Gwarantowana
jakość usług!

Gwarancja

GWARANCJA
 
- Na zakupiony towar udzielamy 12 miesięcznej gwarancji na wady ukryte. Gwarancja udzielana jest na podstawie paragonu lub faktury.
 
- W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z nami pod adresem email: info@galeriaobuwia.pl


 
- Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni od daty otrzymania paczki. Po upływie tego terminu kontaktujemy się z klientem w celu poinformowanie o decyzji.
 
Zostanie uzgodniony przebieg reklamacji. Po uzgodnieniu mailowym towar należy odesłać razem z paragonem lub fakturą oraz formularzem reklamacyjnym - dostępnym na naszej stronie http://galeriaobuwia.com/oferta.php
 
- Reklamacji nie podlega: naturalne zużywanie się obuwia, uszkodzenia mechaniczne (obicia, otarcia, złamania), uszkodzenia wynikłe ze złego dopasowania obuwia do stopy oraz niewłaściwego użytkowania i konserwacji, elementy ozdobne, przemoczenia.
 
- Reklamowany produkt winien być czysty, schludny, suchy i nie powinien cuchnąć.
 
- Przesyłki reklamacyjne nie spełniające w/w postanowień będą automatycznie odrzucane.
 
 
 
Nie odbieramy żadnych paczek wysyłanych do nas za pobraniem!

Przy zakupach powyżej 99zł
Infolinia tel.: 508-44-60-20 ul. Focha 3 26-600 Radom
Informacje
Pomoc
Moje konto
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na buty damskie i buty męskie z najnowszych kolekcji. Obuwie które Państwu proponujemy wykonane jest z materiałów wysokiej jakości i wzorowane na światowych trendach mody. Jeżeli lubicie buty tak jak my, to doskonale trafiliście. Nasz sklep galeriaobuwia.pl zapewnia asortyment dla eleganckich pań, którym zależy zarówno na wygodzie jak i na modzie. Mamy do zaoferowania Państwu markowe obuwie, zarówno polskich oraz niemieckich firm. Polecamy obuwie damskie firmy AGAMA typu COMFORT.
Wszelkie prawa zastrzeżone dla Galeria Obuwia "4-YOU". Kopiowanie tekstów zamieszczonych na łamach serwisu oraz ich udostępnianie
w mediach elektronicznych jak również w innej formie jest możliwe wyłącznie za pisemną zgodą właściciela serwisu.
projekt i wykonanie: gqim.com