od   zł   do   zł    szukaj

Producenci

Kupując u Nas,
kupujesz w sklepie!
Gwarantowana
jakość usług!

Regulamin


Niniejszy regulamin obowiązuje dla zakupów do dnia 24.12.2014r. włącznie.


Regulamin dla kupujących od dnia 25.12.2014r. znajduje się tutaj KLIKNIJ.


Dziękuję, że odwiedziliście nasz sklep .
Na początek coś o sobie : zajmuje się sprzedażą obuwia Damskiego oraz Męskiego czołowych polskich oraz zagranicznych marek obuwniczych, w mojej ofercie znajdziecie buty najlepszych producentów:
RYŁKO , BADURA, NIK, DOMENO, PILPOL, ZODIACO, WENDEL, TAMARIS, AZALEIA, RIEKER, ORAZ INNE
Wykonują oni buty z bardzo dobrej jakości miękkich włoskich skór, dbając o wysoką jakość wykończenia i zgodne z aktualną modą oraz wzornictwem  za przystępną cenę.
 

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODRCZA

 
Galeria Obuwia "4-YOU" PPHU Anna Grzyb
ul. Focha 3
26-600 Radom
 
 
www.galeriaobuwia.pl   
www.galeriaobuwia.com 
www.fashion-moda.pl
NIP: 734-272-57-15
Regon: 141501945
 
 
 

REGULAMIN

 
  1. Wszystkie zdjęcia i opisy przedmiotów są zgodne z rzeczywistością. Dlatego prosimy o uważne przyglądanie się aukcjom w celu uniknięcia nieporozumień związanych ze zwrotami i wymianą przedmiotów.
  2. Po dokonaniu zakupu i zakończeniu aukcji kupujący automatycznie otrzymuje mail wygenerowany przez naszą stronę z danymi do przelewu.
  3. W przypadku gdy życzą sobie Państwo aby paczka była wysłana na inny adres niż podany, prosimy o mail z takimi danymi zaraz po dokonaniu zakupu .
  4. Wszystkie koszty wysyłki jak i promocje z nimi związane podane są w opisie .
  5. Prosimy o dokładne podanie w tytule przelewu swoich danych . W przeciwnym razie paczka może nie zostać wysłana z powodu zbyt dużej ilości sprzedanych przedmiotów w takich samych cenach. 
  6. Na przelewy czekamy do 10 dni . 
  7.  Reklamacje i zwroty załatwiamy zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2002r., o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej, oraz zmianie Kodeksu cywilnego (dz.u.2002, nr.141 poz 1176) oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (dz.u. z dnia 5 września 2002r.). Zgodnie z prawem konsument który zawarł umowę na odległość może od niej odstąpić w ciągu 10 dni od otrzymania przedmiotu składając stosowne oświadczenie.
 
 
 

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

 
- Złożenie zamówienie na Naszym sklepie równoznaczne jest z zapoznaniem się z postanowieniami niniejszego regaluminu i zaakceptowaniem jego postanowień.
 

Wymiana / Zwroty

 
- Zgodnie z ustawą z 2 III 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz.U. nr 22, poz. 271 z późn. zm.) Klient ma prawo zwrócić kupione przedmioty będące w nienaruszonym stanie w terminie do 10 dni i my tego prawa Państwu nie odbieramy.
- W takim przypadku prosimy o kontakt pod adresem email: info@galeriaobuwia.pl  

- Prawo do zwrotu nie dotyczy zamówień odebranych osobiście.

- W przypadku źle dobranego rozmiaru lub innych problemów gwarantujemy Państwu możliwość wymiany lub zwrotu towaru. Zostanie uzgodniony przebieg zwrotu lub wymiany. Po uzgodnieniu mailowym towar należy odesłać razem z paragonem lub fakturą oraz formularzem wymiany / zwrotu - dostępnym na naszej stronie

Kliknij poniższe linki aby ściągnąć plik w formacie PDF lub Word

Formularz Zwrotu - PDF ( 119 KB ) | Formularz Zwrotu - Word ( 57 KB )

Formularz Wymiany - PDF ( 148 KB ) | Formularz Wymiany - Word ( 44 KB )

Zgłoszenie reklamacyjne - PDF ( 119 KB ) | Zgłoszenie reklamacyjne - Word ( 53 KB ) 
 
- Warunkiem wymiany / zwrotu jest posiadanie paragonu lub faktury zakupu. Buty nie mogą mieć żadnych śladów użytkowania. Proszę nie oklejać pudełka taśmą klejącą ani żadnymi naklejkami aby nie zniszczyć pudełka. 
 
- Towar do wymiany prosimy wysyłać  w nienaruszonym stanie, z paragonem lub fakturą VAT oraz w oryginalnym i nie zniszczonym opakowaniu wraz ze wszystkimi papierami/foliami ochronnymi oraz metkami.
 
- Przelewy zwrotne zlecane są w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przez Nas przesyłki.

- Koszty przesyłki zwracanego towaru pokrywa klient.

- Koszt dostawy towaru zwracanego nie podlega zwrotowi.
 
- Zareklamowany towar należy przesłać na własny koszt na adres:
 
Galeria Obuwia "4YOU"
   ul. Focha 3
 26-600, Radom

 
Nie odbieramy żadnych paczek wysyłanych do nas za pobraniem!
 
 
 

GWARANCJA

 
- Na zakupiony towar udzielamy 12 miesięcznej gwarancji na wady ukryte. Gwarancja udzielana jest na podstawie paragonu lub faktury. 
 
- W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z nami pod adresem email: info@galeriaobuwia.pl
 
- Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni od daty otrzymania paczki. Po upływie tego terminu kontaktujemy się z klientem w celu poinformowanie o decyzji.
 
Zostanie uzgodniony przebieg reklamacji. Po uzgodnieniu mailowym towar należy odesłać razem z paragonem lub fakturą oraz formularzem reklamacyjnym - dostępnym na naszej stronie http://galeriaobuwia.com/oferta.php
 
- Reklamacji nie podlega: naturalne zużywanie się obuwia, uszkodzenia mechaniczne (obicia, otarcia, złamania), uszkodzenia wynikłe ze złego dopasowania obuwia do stopy oraz niewłaściwego użytkowania i konserwacji, elementy ozdobne, przemoczenia.
 
- Reklamowany produkt winien być czysty, schludny, suchy i nie powinien cuchnąć.
 
- Przesyłki reklamacyjne nie spełniające w/w postanowień będą automatycznie odrzucane.
 
 
 
Nie odbieramy żadnych paczek wysyłanych do nas za pobraniem!
 
 
 

PŁATNOŚCI

 
Numer konta w Banku Millennium S.A.:
 
42 1160 2202 0000 0001 1505 0972
 
Firma: GALERIA OBUWIA "4-YOU"
 
ul. SEMPOŁOWSKIEJ 7/24
 
26-600 Radom
 
 
 

INFORMACJE OGÓLNE

 
Pragniemy dołożyć wszelkich starań, aby udzielać fachowych i rzetelnych informacji oraz porad, które mogą byc pomocne w dokonaniu zakupu. Aby przebieg transakcji z Państwem odbywał się w miłej atmosferze, o to samo prosimy Państwa. Jesteśmy tylko ludźmi i zawsze możemy się porozumieć i dogadać. Mamy nadzieję,  że nasi klienci zostaną naszymi stałymi klientami. ZAPRASZAMY więc do skorzystania z naszej oferty.
 
- Wysyłkę towaru prowadzimy w dni robocze (tj od poniedziałku do piątku).
 
- Zamówienia zostają wysłane maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych. W przypadku zaksięgowania wpłaty do godziny 12 - wysyłka następuje w ciągu 24 godzin.
 
- Po wykonaniu wysyłki zostają Państwo o tym poinformowani osobnym mailem.
 
- Przy realizacji zamówień korzystamy z usług Poczty Polskiej
 
- Wysyłka 'za pobraniem' możliwa jest wyłącznie po zgłoszeniu nam takiej chęci
Przy zakupach powyżej 99zł
Infolinia tel.: 508-44-60-20 ul. Focha 3 26-600 Radom
Informacje
Pomoc
Moje konto
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na buty damskie i buty męskie z najnowszych kolekcji. Obuwie które Państwu proponujemy wykonane jest z materiałów wysokiej jakości i wzorowane na światowych trendach mody. Jeżeli lubicie buty tak jak my, to doskonale trafiliście. Nasz sklep galeriaobuwia.pl zapewnia asortyment dla eleganckich pań, którym zależy zarówno na wygodzie jak i na modzie. Mamy do zaoferowania Państwu markowe obuwie, zarówno polskich oraz niemieckich firm. Polecamy obuwie damskie firmy AGAMA typu COMFORT.
Wszelkie prawa zastrzeżone dla Galeria Obuwia "4-YOU". Kopiowanie tekstów zamieszczonych na łamach serwisu oraz ich udostępnianie
w mediach elektronicznych jak również w innej formie jest możliwe wyłącznie za pisemną zgodą właściciela serwisu.
projekt i wykonanie: gqim.com