od   zł   do   zł    szukaj

Producenci

Kupując u Nas,
kupujesz w sklepie!
Gwarantowana
jakość usług!

Regulamin od 25-12-2014

Niniejszy regulamin obowiązuje dla zakupów od dnia 25.12.2014r. włącznie.


Regulamin dla kupujących do dnia 24.12.2014r. znajduje się tutaj KLIKNIJ. 

Regulamin dotyczy zamówień od dnia 25-12-2014r.

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODRCZA

 

Galeria Obuwia "4-YOU" PPHU Anna Grzyb

ul. Focha 3

26-600 Radom

 

 

www.galeriaobuwia.pl   

www.galeriaobuwia.com 


NIP: 734-272-57-15

Regon: 141501945

 

 

 

REGULAMIN

 

  1. Wszystkie zdjęcia i opisy przedmiotów są zgodne z rzeczywistością. Dlatego prosimy o uważne przyglądanie się aukcjom w celu uniknięcia nieporozumień związanych ze zwrotami i wymianą przedmiotów.

  2. Po dokonaniu zakupu i zakończeniu aukcji kupujący automatycznie otrzymuje mail wygenerowany przez naszą stronę z danymi do przelewu.

  3. W przypadku gdy życzą sobie Państwo aby paczka była wysłana na inny adres niż podany, prosimy o mail z takimi danymi zaraz po dokonaniu zakupu .

  4. Wszystkie koszty wysyłki jak i promocje z nimi związane podane są w opisie .

  5. Prosimy o dokładne podanie w tytule przelewu swoich danych . W przeciwnym razie paczka może nie zostać wysłana z powodu zbyt dużej ilości sprzedanych przedmiotów w takich samych cenach.

  6. Na przelewy czekamy do 10 dni .

  7. Reklamacje i zwroty załatwiamy zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014r., o prawach konsumenta. Zgodnie z prawem konsument który zawarł umowę na odległość może od niej odstąpić w ciągu 14 dni od otrzymania przedmiotu składając stosowne oświadczenie.

 

 

 

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

 

- Złożenie zamówienie na Naszym sklepie równoznaczne jest z zapoznaniem się z postanowieniami niniejszego regalauminu i zaakceptowaniem jego postanowień.

 

Wymiana / Zwroty

 

- Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014r., o prawach konsumenta. Klient ma prawo zwrócić kupione przedmioty będące w nienaruszonym stanie w terminie do 14 dni i my tego prawa Państwu nie odbieramy.

- W takim przypadku prosimy o kontakt pod adresem email: info@galeriaobuwia.pl

- Prawo do zwrotu nie dotyczy zamówień odebranych osobiście.

- W przypadku źle dobranego rozmiaru lub innych problemów gwarantujemy Państwu możliwość wymiany lub zwrotu towaru. Zostanie uzgodniony przebieg zwrotu lub wymiany. Po uzgodnieniu mailowym lub telefonicznym towar należy odesłać razem z paragonem lub fakturą oraz formularzem wymiany / zwrotu - dostępnym na naszej stronie


Kliknij poniższe linki aby ściągnąć plik w formacie PDF lub Word


Formularz Zwrotu - PDF ( 119 KB ) | Formularz Zwrotu - Word ( 57 KB )


Formularz Wymiany - PDF ( 148 KB ) |  Formularz Wymiany - Word  ( 44 KB )


Zgłoszenie reklamacyjne - PDF ( 119 KB ) | Zgłoszenie reklamacyjne - Word ( 53 KB )


- Warunkiem wymiany / zwrotu jest posiadanie paragonu lub faktury zakupu. Buty nie mogą mieć żadnych śladów użytkowania. Proszę nie oklejać pudełka taśmą klejącą ani żadnymi naklejkami aby nie zniszczyć pudełka.

 

- Towar do wymiany przyjmujemy wyłącznie w nienaruszonym stanie, z paragonem lub fakturą VAT oraz w oryginalnym i nie zniszczonym opakowaniu wraz ze wszystkimi papierami/foliami ochronnymi oraz metkami.

 

- Wymiany towaru używanego, bez oryginalnego opakowania - będą rozpatrywane negatywnie i odsyłane do Klienta na Jego koszt.

 

- Zwracana kwota równa jest wartości zamówienia.

 

- Przelewy zwrotne zlecane są w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przez Nas przesyłki. Art. 32 ust. 1.

- Koszty przesyłki zwracanego towaru pokrywa klient. Art. 34 pkt. 2.

- Koszt dostawy przez klienta towaru zwracanego nie podlega zwrotowi. Art. 34 pkt. 2.

- Jak wynika z Art. 34 ust. 4 ustawy konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania.

 

- Towar do reklamacji wysłać należy na adres:


 

Galeria Obuwia "4you"

ul. Focha 3

26-600, Radom GWARANCJA / REKLAMACJA 

- W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z nami pod adresem email: info@galeriaobuwia.pl lub telefonicznie pod nr tel. 508-44-60-20 od pon. do pt. w godzinach 10-15

 

- Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni od daty otrzymania paczki. Po upływie tego terminu kontaktujemy się z klientem w celu poinformowania o decyzji.

 

Zostanie uzgodniony przebieg reklamacji. Po uzgodnieniu mailowym lub telefonicznym towar należy odesłać razem z paragonem lub fakturą oraz formularzem reklamacyjnym - dostępnym na naszej stronie http://galeriaobuwia.pl

 

- Reklamacji nie podlega: naturalne zużywanie się obuwia, uszkodzenia mechaniczne (obicia, otarcia, złamania), uszkodzenia wynikłe ze złego dopasowania obuwia do stopy oraz niewłaściwego użytkowania i konserwacji, elementy ozdobne, przemoczenia.

 

- Reklamowany produkt winien być czysty, schludny, suchy i nie powinien cuchnąć.

 

- Przesyłki reklamacyjne nie spełniające w/w postanowień będą automatycznie odrzucane.

 

Nie odbieramy żadnych paczek wysyłanych do nas za pobraniem!

 

Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014r o prawach konsumenta art. 51. do umów zawartych do dnia 24.12.2014 (włącznie) reklamacje będą rozpatrywane na podstawie przepisów dotychczas obowiązujących Ust. z dn. 27 lipca 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie KC (Dz.U. z 2002r. Nr 141, poz. 1176, z późń. zm.) do towaru zakupionego po 25.12.2014 reklamacje będą rozpatrywane na podstawie Ustawy z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta.

 


PŁATNOŚCI

 

Numer konta w Banku Millennium S.A.:

42 1160 2202 0000 0001 1505 0972

 

Firma: GALERIA OBUWIA "4-YOU"

ul. SEMPOŁOWSKIEJ 7/24

26-600 Radom


 

INFORMACJE OGÓLNE

 

Pragniemy dołożyć wszelkich starań, aby udzielać fachowych i rzetelnych informacji oraz porad, które mogą być pomocne w dokonaniu zakupu. Aby przebieg transakcji z Państwem odbywał się w miłej atmosferze, o to samo prosimy Państwa. Jesteśmy tylko ludźmi i zawsze możemy się porozumieć i dogadać. Mamy nadzieję,  że nasi klienci zostaną naszymi stałymi klientami. ZAPRASZAMY więc do skorzystania z naszej oferty.

 

- Wysyłkę towaru prowadzimy w dni robocze (tj od poniedziałku do piątku).

 

- Zamówienia zostają wysłane maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych. W przypadku zaksięgowania wpłaty do godziny 12 - wysyłka następuje w ciągu 24 godzin.

 

- Po wykonaniu wysyłki zostają Państwo o tym poinformowani osobnym mailem.

 

- Przy realizacji zamówień korzystamy z usług Poczty Polskiej lub kuriera “Siódemka”


- Na wpłatę za zakupiony towar czekamy max 10 dni kalendarzowych

 

- Wysyłka 'za pobraniem' możliwa jest wyłącznie po zgłoszeniu nam takiej chęci


Ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie KC.

http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20021411176


Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta

http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20140000827


Przy zakupach powyżej 99zł
Infolinia tel.: 508-44-60-20 ul. Focha 3 26-600 Radom
Informacje
Pomoc
Moje konto
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na buty damskie i buty męskie z najnowszych kolekcji. Obuwie które Państwu proponujemy wykonane jest z materiałów wysokiej jakości i wzorowane na światowych trendach mody. Jeżeli lubicie buty tak jak my, to doskonale trafiliście. Nasz sklep galeriaobuwia.pl zapewnia asortyment dla eleganckich pań, którym zależy zarówno na wygodzie jak i na modzie. Mamy do zaoferowania Państwu markowe obuwie, zarówno polskich oraz niemieckich firm. Polecamy obuwie damskie firmy AGAMA typu COMFORT.
Wszelkie prawa zastrzeżone dla Galeria Obuwia "4-YOU". Kopiowanie tekstów zamieszczonych na łamach serwisu oraz ich udostępnianie
w mediach elektronicznych jak również w innej formie jest możliwe wyłącznie za pisemną zgodą właściciela serwisu.
projekt i wykonanie: gqim.com