od   zł   do   zł    szukaj

Producenci

Kupując u Nas,
kupujesz w sklepie!
Gwarantowana
jakość usług!

Sposoby konserwacji obuwia


SPOSÓB KONSERWACJI


 

Drodzy Klienci gratulujemy trafnego wyboru. Dbamy o estetykę wyrobu i jego jakość. Właściwe użytkowanie obuwia pozwoli cieszyć się jego wygodą i komfortem, a odpowiednia konserwacja wydłuży jego żywotność.

 

Rodzaje skór - czyszczenie i konserwacja.


Nubuk, Welur
Zabrudzenia czyścić szczoteczką gumową lub drucianą. Plamy usuwać delikatnie pocierając zmoczoną i mocno wyciśniętą miękką tkaniną lub gąbką. Obuwie pozostawić do wyschnięcia w temperaturze pokojowej a następnie wyrównać włos za pomocą szczotki gumowej.
Natryskiwać impregnatem w aerozolu przeznaczonym do konserwacji obuwia ze skór typu nubuk i welur. Nie polerować. Nie używać past i kremów.
 
Pull-up, Rustic, Crazy Horse
Przecierać zmoczoną i mocno wyciśniętą tkaniną lub gąbką. Po wyschnięciu natryskiwać impregnatami w aerozolu przeznaczonymi do skór typu pull-up i nubuk. Można używać kremów lub past bezbarwnych. Nakładać równomiernie. Polerować miękką szczotką włosianą.
 
Skóra licowa
Przecierać zmoczoną i mocno wyciśniętą tkaniną lub gąbką. Równomiernie nałożyć pastę w kolorze skó­ry lub bezbarwną. Polerować miękką szczotką włosianą.
 
Skóra lakierowana
Zabrudzenia usuwać wilgotną tkaniną lub gąbką. Nie pastować i nie polerować.
 
Obuwie wykonane ze specjalnych skór wykończonych na efekt starzenia. Zmiany koloru skóry (przejaśnienia lub przyciemnienia) powstałe na skutek obtarć lub w miejscach zgięć nie są wadą lecz naturalna cechą skór.
Obuwie wizytowe wykonane ze skór fantazyjnych z nadrukiem metalicznym lub z efektem pękającego lica może wykazywać skłonność do szybszego ścierania powłoki szczególnie w miejscach zgięć. Sposób konserwacji jak w przypadku skór typu nubuk i welur.
Cechą właściwą skór typu nubuk i welur jest odbarwienie. Nie dopuszczaj do silnego zabrudzenia i całkowitego przemoczenia obuwia wykonanego z tych skór. 


Więcej ciekawych artykułów na www.fashion-moda.pl/blog
 

Przy zakupach powyżej 99zł
Infolinia tel.: 508-44-60-20 ul. Focha 3 26-600 Radom
Informacje
Pomoc
Moje konto
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na buty damskie i buty męskie z najnowszych kolekcji. Obuwie które Państwu proponujemy wykonane jest z materiałów wysokiej jakości i wzorowane na światowych trendach mody. Jeżeli lubicie buty tak jak my, to doskonale trafiliście. Nasz sklep galeriaobuwia.pl zapewnia asortyment dla eleganckich pań, którym zależy zarówno na wygodzie jak i na modzie. Mamy do zaoferowania Państwu markowe obuwie, zarówno polskich oraz niemieckich firm. Polecamy obuwie damskie firmy AGAMA typu COMFORT.
Wszelkie prawa zastrzeżone dla Galeria Obuwia "4-YOU". Kopiowanie tekstów zamieszczonych na łamach serwisu oraz ich udostępnianie
w mediach elektronicznych jak również w innej formie jest możliwe wyłącznie za pisemną zgodą właściciela serwisu.
projekt i wykonanie: gqim.com